Зроблю все, щоб допомогти команді Крістіан Шевченко прокоментував виклик до національної юнацької збірної

Зроблю все, щоб допомогти команді  Крістіан Шевченко прокоментував виклик до національної юнацької збірної

Фото: Sport.ua

Визначився склад юнацької збірної України на поєдинки еліт-раунду кваліфікації Євро-2024 серед юнаків до 19-ти років (футболісти не старші 2005 року народження). До нього потрапив і 17-річний син президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка Крістіан, який лише нещодавно отримав українське громадянство. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Крістіан Шевченко, який зараз виступає за англійський «Вотфорд», буде нападником в юнацькій збірній. Він прокоментував Tribuna.com свій виклик у збірну України U-19.

– Звичайно, бути викликаним у збірну України – це завжди честь. Я з нетерпінням чекаю на майбутні можливості та чекаю нагоди зустрітися зі своїми партнерами та тренерами. Зроблю все можливе, щоб допомогти команді у майбутніх матчах і принести радість нашій країні. Слава Україні, – заявив Крістіан Шевченко.

Раніше повідомлялось, що Крістіан Шевченко, син президента УАФ Андрія Шевченка, отримав українське громадянство. Це його перший виклик у команду.

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 7, де зіграють із командами Швейцарії, Північної Македонії та Латвії. Господарем мінітурніру буде Північна Македонія, поєдинки квартету проходитимуть 20 – 26 березня в Скоп’є.

Крістіану Шевченку 17 років. Він грає в академії англійського Уотфорда в командах U-17 та U-1 і вже зробив дебют за U-21. 10 лютого син Андрія Шевченка подав документи на здобуття українського громадянства.
Джерело